התקשרו עכשיו 04-988-55-18

שלטים מיועדים, בדרך כלל, לפרסום. אנו משתמשים בשלטים כמו שלטי רחוב ושלטי חוצות גדולים, על מנת לפרסם חברות או מוצרים שונים. אנו גם משתמשים בשלטים בכניסה למוסדות, לחנויות, לאולמות וכן הלאה, על מנת להודיע לאנשים שבסביבה – כאן נמצא המקום המבוקש. שלטים מיועדים להיות גדולים, בולטים ומושכים את העין, ולכן יש להדפיס אותם בצורה שמתאימה למטרה שלהם.

הדפסת שלטים

הדפסת שלטים נעשית בדרך כלל בבתי דפוס מקצועיים, אשר מחזיקים במכשור מתאים שמאפשר הדפסה על מגוון סוגים של חומרים, בכל גודל ובאיכות גבוהה. שלטים יכולים להיות מודפסים על סוגים שונים של נייר, אך גם על חומרים רבים אחרים, החל בבד או שמשונית ועד לפלסטיק ועוד. הדפסת שלטים חייבת להיעשות בצורה מותאמת למטרת השלט, הן מבחינת גודל השלט, הן מבחינת החומר שממנו יהיה השלט עשוי, והן מבחינת איכות ההדפסה.

הדפסת שלטים – איך בוחרים?

כאשר רוצים להדפיס שלט, יש, כאמור, מגוון רחב של אפשרויות הדפסה. מגוון האפשרויות מתחיל בחומר שעליו יודפס השלט, בגודל השלט וכדומה, וממשיך גם לסוג העיצוב, לכיתוב שיופיע על השלט וכן הלאה. חשוב מאד לבדוק מלכתחילה מהן המטרות של השלט – האם הן שיווקיות? פרסומיות? אינפורמטיביות? וכן הלאה. חשוב גם לבדוק היכן השלט אמור להיות מוצב, מהן המגבלות של המקום ומהן האפשרויות. כך ניתן לבחור את סוג ההדפסה המתאים ביותר.

תפריט נגישות