התקשרו עכשיו 04-988-55-18

מעוניינים לשדרג את האירוע אותו אתם מתכננים? לייקר אותו בעיני המוזמנים? הדפסת פולדרים זה בדיוק מה שאתם צריכים. הדפיסו פולדר מעוצב לכל משתתף.

בשביל לעשות את האירוע ליוקרתי יותר, כדי לייקר את המעמד ולכבד את המוזמנים מומלץ לבצע הדפסת פולדרים. הפולדרים יחולקו למשתתפים וישמשו אותם במהלך הכנס. בתוך הפולדר יונחו המסמכים או סדר היום של האירוע, כך שהמוזמנים כולם ייעזרו בפולדר ובדפים שיחולקו. כך גם יהיה להם נוח לסכם את הנאמר בהרצאות.

פולדר מעוצב – אצל מי?

החלטתם להדפיס פולדר? חשוב כי תדעו שהפולדר צריך להיות מעוצב ויפה כך שהוא אכן יפעל את פעולתו. בשביל שהוא יהיה מוצלח ומעוצב כלבבכם עליכם לדאוג לכך שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר. ראשית חשוב לעצב את הפולדר על ידי מעצב גרפי מומחה. המעצב יציג בפניכם מספר סקיצות ובהם אפשרויות עיצוב שונות. עליכם לבחור את הסקיצה הטובה ביותר בעיניכם.

לאחר מכן יש להפנות את ההדפסה לבית דפוס. בתי דפוס רבים מבצעים עבודות של הדפסת פולדרים , יש לשים לב לכך שרק בית דפוס מקצועי ומיומן שמאחוריו עבודות דפוס רבות יוכל לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. מכונות חדישות לצד עובדים מקצוענים יבטיחו תוצאה איכותית.

בשביל לשדרג את האירוע הזמינו הדפסת פולדרים בבית דפוס איכותי ואמין. כך תתקבל תוצאה נאה ומשביעת רצון.

תפריט נגישות