התקשרו עכשיו 04-988-55-18

עולם הדפסו נעשה שקט יחסית בעשור האחרון, עם ההתפתחות של העולם הדיגיטאלי. כיום, יש צורך בהרבה פחות הדפסות מאשר בעבר. עם זאת, הדפוס עדיין לא פשט רגל לחלוטין, וישנן מטרות רבות שלשמן עדיין יש צורך בהדפסות מקצועיות. הדפסות יכולות להיות קטנות וספציפיות, לעיתים עם אפקטים מיוחדים וכדומה, והן יכולות להיות גם הדפסות גדולות.

הדפסות גדולות

הדפסות גדולות מיועדות להדפסה של שלטי חוצות, של מודעות גדולות, של שלטים בכניסה לחנויות, מוסדות או אירועים, או של מגוון רחב של מוצרים גדולים, אשר צריכים להיות מודפסים בגודל המתאים – כמו שילוט להדבקה על משאיות וכדומה. לעיתים קרובות יש צורך בהדפסה אחידה על פני שטח גדול, ולא בחיבור של הדפסות קטנות יותר, מה שמחייב ציוד מתאים.

איך מבצעים הדפסות גדולות?

ישנן מכונות דפוס מקצועיות גדולות במיוחד, אשר מאפשרות הדפסה על דפים גדולים כמו גם על חומרים אחרים, בגדלים גדולים במיוחד. אם יש לכם צורך בהדפסות גדולות, יהיה עליכם לבחור בית דפוס מקצועי, אשר מחזיק במכשור המתאים, ומאפשר לכם להדפיס בדיוק בגודל הנחוץ לכם. ישנם גדלים סטנדרטיים להדפסות גדולות, אך באמצעות המכשירים המתאימים, ניתן גם ליצור הדפסות בגדלים מותאמים אישית, על פי הצורך. הדפסות גדולות לא חייבות להיות על נייר – הן יכולות להיות גם על מגוון חומרים אחרים, כמו בד, שמשונית ועוד.

תפריט נגישות